Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

GOmobile - nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas

Data publikacji: 2017-10-20, Data modyfikacji: 2017-10-20
A A AWydrukDrukuj  
 
GOmobile - nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas

Klienci indywidualni Banku BGŻ BNP Paribas mogą jeszcze prościej korzystać z usług oraz produktów oferowanych przez Bank. Dzięki nowej aplikacji mobilnej GOmobile, dostępnej już w marketach z aplikacjami, otrzymają szybki i łatwy dostęp do swojego konta, lokat, kredytów, historii wydatków czy analiz w smartfonie. 

Udoskonalona aplikacja, z zaprojektowaną od podstaw szatą graficzną i funkcjonalnościami, umożliwia szybsze i bardziej przystępne korzystanie z usług Banku. Do logowania można wykorzystać odcisk palca, o ile smartfon posiada taką opcję. Wykorzystanie części funkcji nie wymaga nawet logowania. W ten sposób można przejrzeć saldo rachunku, wykonać przelew na 5 rachunków zdefiniowanych jako “ulubione”, a już niebawem wygenerować kod BLIK. Do rachunków ulubionych możliwe jest przyporządkowanie zdjęcia, co pozwoli jeszcze bardziej intuicyjnie korzystać z aplikacji. Bez zalogowania użytkownicy GOmobile mogą także sprawdzić kursy walut, dowiedzieć się, gdzie znajdują się najbliższe bankomaty i placówki Banku BGŻ BNP Paribas czy uzyskać numery telefonów oraz dane kontaktowe Banku. Korzystanie z pozostałych funkcji dostępnych w ramach aplikacji wymaga zalogowania – za pomocą kodu PIN lub czytnika linii papilarnych dostępnego w wybranych smartfonach. 

 Z końcem września udostępniliśmy naszym klientom usługę Android Pay, a dzisiaj prezentujemy zupełnie nową aplikację mobilną, dzięki której umożliwimy klientom coraz szerszy dostęp do nowoczesnych technologii i wygodnych usług – powiedział Piotr Marciniak, dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w Banku BGŻ BNP Paribas. – Podczas prac nad aplikacją koncentrowaliśmy się na maksymalnym uproszczeniu klientom korzystania z bankowości w telefonie. Wierzymy, że spełni oczekiwania użytkowników – na przykład, by wykonać przelew środków między własnymi rachunkami wystarczy po prostu przeciągnąć suwak między jednym a drugim rachunkiem – dodaje Piotr Marciniak. 

Dzięki aplikacji GOmobile możliwe jest również wykonywanie przelewów w ramach szablonów ustawionych w bankowości internetowej, a także przelewów natychmiastowych. Przelewy dostępne są z poziomu pulpitu aplikacji i nie wymagają przechodzenia przez kolejne jej poziomy. Podobnie zresztą jak dostęp do historii rachunków wraz z ich wyszukiwarką. Aplikacja umożliwia również spłatę karty kredytowej czy doładowanie telefonu. 

Dla użytkowników GOmobile Bank przygotował dodatkowe profity. W ramach programu mamBONUSdostępne są zniżki w ponad 2500 sklepów. 

Aby zainstalować aplikację GOmobile potrzebny będzie telefon z systemem iOS (w wersji co najmniej 10.0) lub Android (w wersji co najmniej 5.0). By pobrać aplikację należy w sklepie GooglePlay bądź AppStore wpisać w okno wyszukiwania pełną nazwę aplikacji ”bgż bnp paribas GOmobile”. Po pobraniu niezbędna będzie jej aktywacja – na tym etapie potrzebny będzie między innymi login do systemu Bankowości Internetowej Pl@net, a także zdefiniowanie kodu PIN, który będzie w przyszłości wykorzystywany do logowania.

Bank BGŻ BNP Paribas, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat krapkowicki - powiat w środkowej części  województwa opolskiego z siedzibą w Krapkowicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce i Zdzieszowice, zajmując powierzchnię 442,35 km kw.

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Góra św. Anny, rezerwaty przyrody (Kamień Śląski, Ligota Dolna, Góra Św. Anny, Lesisko, Jaśkowiec, Tęczynów, Biesiec, Grafik,  Blok, Boże Oko, Jeleni Dwór), obszary chronionego krajobrazu (Bory Niemodlińskie i Łęg Zdzieszowicki), Jezioro Srebrne w Januszkowicach oraz rzeki (Odra, Stradunia, Białka i Osobłoga). Do zabytków zalicza się: krapkowicki Rynek i starorzecze Odry, zamek krapkowicki, wieża Bramy Górnej z murami obronnymi z przełomu XIV/XV wieku, zamek i park w Rogowie Opolskim, dwór w Dąbrówce Górnej, wieża ciśnień, piece wapiennicze w Krapkowicach, późnobarokowy zamek z sanktuarium Św. Jacka we wsi Kamień Śląski, pałac i folwarczne zabudowy w Żyrowej, zespół pałacowo – parkowy w Mosznej, zamek i park krajobrazowy w Dobrej, zabytkowy park wiejski w Rozkochowie oraz wiele zabytkowych kościołów.

    Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle i usługach - w gminie Krapkowice dominuje przemysł papierniczy (Zakłady papiernicze Metsa Tissue), w gminie Gogolin przemysł cementowo – wapienniczy (Górażdże Cement S.A. oraz Górażdże Wapno Sp. Z o.o.), w gminie Zdzieszowice przemysł koksowniczy (Zakłady Koksownicze „Zdzieszowice” Sp. Z o.o.), w gminie Strzeleczki przemysł budowlany zaś gmina Walec to teren z rozwiniętym przetwórstwem rolno  - spożywczym.

    Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz DK 45.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola