Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca dodatkowa

Data dodania: 2012-11-29
Kategoria: Praca » Dam pracę
 


Przedstawiciel Regionalny

Biuro Obsługi Szkód Komunikacyjnych D-K-M poszukuje osoby (podmioty) chętne do współpracy w charakterze Przedstawicieli Regionalnych, których podstawowym zadaniem jest obsługa i pozyskiwanie nowych Klientów.

Do zadań Przedstawiciela należy:
kontakt z osobą poszkodowaną oraz prezentacja oferty,
przekazanie dokumentacji do Biura,
kreowanie wizerunku firmy.
Oferujemy:
współpracę opartą na umowie agencyjnej lub umowie zlecenia,
bardzo wysokie prowizje i zaliczki (rozliczane terminowo),
nienormowany czas pracy,
kompleksowy pakiet szkoleń oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry,
Od kandydatów oczekujemy:
wysoka kultura osobista,
doświadczenie lub predyspozycje do wykonywania pracy jako przedstawiciel,
dyspozycyjność,
mile widziane osoby powyżej 25-go roku życia (także emeryci i renciści).

Jest to dobra propozycja dla przedstawicieli handlowych, akwizytorów, agentów ubezpieczeniowych lub ogólnie osób, które mają bezpośredni kontakt z klientem.

Obecnie poszukujemy osób z terenu całego kraju.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z dopiskiem formuły: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 ze zm.).
Kontakt
m.dolobizna@d-k-m.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krapkowicki - powiat w środkowej części  województwa opolskiego z siedzibą w Krapkowicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce i Zdzieszowice, zajmując powierzchnię 442,35 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Góra św. Anny, rezerwaty przyrody (Kamień Śląski, Ligota Dolna, Góra Św. Anny, Lesisko, Jaśkowiec, Tęczynów, Biesiec, Grafik,  Blok, Boże Oko, Jeleni Dwór), obszary chronionego krajobrazu (Bory Niemodlińskie i Łęg Zdzieszowicki), Jezioro Srebrne w Januszkowicach oraz rzeki (Odra, Stradunia, Białka i Osobłoga). Do zabytków zalicza się: krapkowicki Rynek i starorzecze Odry, zamek krapkowicki, wieża Bramy Górnej z murami obronnymi z przełomu XIV/XV wieku, zamek i park w Rogowie Opolskim, dwór w Dąbrówce Górnej, wieża ciśnień, piece wapiennicze w Krapkowicach, późnobarokowy zamek z sanktuarium Św. Jacka we wsi Kamień Śląski, pałac i folwarczne zabudowy w Żyrowej, zespół pałacowo – parkowy w Mosznej, zamek i park krajobrazowy w Dobrej, zabytkowy park wiejski w Rozkochowie oraz wiele zabytkowych kościołów.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle i usługach - w gminie Krapkowice dominuje przemysł papierniczy (Zakłady papiernicze Metsa Tissue), w gminie Gogolin przemysł cementowo – wapienniczy (Górażdże Cement S.A. oraz Górażdże Wapno Sp. Z o.o.), w gminie Zdzieszowice przemysł koksowniczy (Zakłady Koksownicze „Zdzieszowice” Sp. Z o.o.), w gminie Strzeleczki przemysł budowlany zaś gmina Walec to teren z rozwiniętym przetwórstwem rolno  - spożywczym.

Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz DK 45.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola