Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Klub Wokalisty - Siyahamba (VIDEO) Krapkowice 2013

 
Klub Wokalisty - Siyahamba (VIDEO) Krapkowice 2013, Krapkowicki Dom Kultury Młodzi Artyści z Krapkowic i okolic, uczestniczący w zajęciach wokalnych Klubu Wokalisty prowadzonych przez Żanetę Plotnik nagrali znaną afrykańską piosenkę w języku zulu i dopisali własny polski tekst. Pomysł nagrania i zrealizowania piosenki powstał podczas I Zimowych Warsztatów Wokalnych 2013 Klubu Wokalisty w Kdk. Młodzież zainspirowana zajęciami podczas warsztatów z Krzysztofem Bilińskim i Żanetą Plotnik dopisała własny tekst i zainicjowała własny pomysł realizacji piosenki. W kwietniu postały próbki nagrań a cappella, później powstała aranżacja stworzona przez producenta Daniela Maczurę (producenta m.in. przeboju Barcelona zespołu PECTUS), a w maju i czerwcu zostały dograne końcowe wokale w Studiu P.R.OJEKT Piotra Rudnera. W czerwcu odbyła się premiera wykonania na żywo utworu "siyahamby" w Filharmonii Opolskiej podczas I Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej "Opolskie Szmaragdy" 28 czerwca do wersji audio zostały zrealizowane nagrania video na terenie Krapkowickiego Domu Kultury gdzie na co dzień odbywają się zajęcia Klubu Wokalisty. W Lipcu na portalu youtube odbyła się oficjalna premiera klipu. WYKONAWCY: Klub Wokalisty: Soliści: Dominika Kubata, Magdalena Kubata, Julia Chrobok, Natalia Zastępa, Laura Petzuch, Krystian Trojanowski Kaludia Mendelowska Zespół: Izabella Zarzycka, Natalia Borek, Sabrina Suszka, Klaudia Seget, Dominika Jakubczak, Adelide Di Maggio, Zuzanna Nossol, Laura Namysło, Patrycja Klimowicz, Angelika Wróbel, Emilia Małkusz, Anna Miszke, Monika Bugajska, Jessica Rynio, Amanda Rynio, Julia Głowacka, Weronika Kostka, Ewa Suchińska, Jagoda Janus. SIYAHAMBA - KLUB WOKALISTY Przygotowanie wokalne i muzyczne zespołu, koordynator projektu: Żaneta Plotnik; AUDIO: Aranżacja i produkcja: Daniel Maczura Produkcja: Piotr Rudner, Żaneta Plotnik Rejestracja wokali, mix i mastering: Piotr Rudner Studio P.R. OJEKT (czerwiec/lipiec 2013) VIDEO: Montaż video - Małgorzata Jagos Studio MaJa Foto-Video-Prezentacje

 


Klub Wokalisty
 
Data pliku video: 2013-07-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat krapkowicki - powiat w środkowej części  województwa opolskiego z siedzibą w Krapkowicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce i Zdzieszowice, zajmując powierzchnię 442,35 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Góra św. Anny, rezerwaty przyrody (Kamień Śląski, Ligota Dolna, Góra Św. Anny, Lesisko, Jaśkowiec, Tęczynów, Biesiec, Grafik,  Blok, Boże Oko, Jeleni Dwór), obszary chronionego krajobrazu (Bory Niemodlińskie i Łęg Zdzieszowicki), Jezioro Srebrne w Januszkowicach oraz rzeki (Odra, Stradunia, Białka i Osobłoga). Do zabytków zalicza się: krapkowicki Rynek i starorzecze Odry, zamek krapkowicki, wieża Bramy Górnej z murami obronnymi z przełomu XIV/XV wieku, zamek i park w Rogowie Opolskim, dwór w Dąbrówce Górnej, wieża ciśnień, piece wapiennicze w Krapkowicach, późnobarokowy zamek z sanktuarium Św. Jacka we wsi Kamień Śląski, pałac i folwarczne zabudowy w Żyrowej, zespół pałacowo – parkowy w Mosznej, zamek i park krajobrazowy w Dobrej, zabytkowy park wiejski w Rozkochowie oraz wiele zabytkowych kościołów.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle i usługach - w gminie Krapkowice dominuje przemysł papierniczy (Zakłady papiernicze Metsa Tissue), w gminie Gogolin przemysł cementowo – wapienniczy (Górażdże Cement S.A. oraz Górażdże Wapno Sp. Z o.o.), w gminie Zdzieszowice przemysł koksowniczy (Zakłady Koksownicze „Zdzieszowice” Sp. Z o.o.), w gminie Strzeleczki przemysł budowlany zaś gmina Walec to teren z rozwiniętym przetwórstwem rolno  - spożywczym.

  Przez powiat przebiega autostrada A4 oraz DK 45.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola