Odrowąż wybrał sołtysa!
Data publikacji: 2019-01-23, Data modyfikacji: 2019-01-24
W całej gminie Gogolin odbywają się spotkania sołeckie, na których wybierani są gospodarze wsi na kolejne pięć lat. Dziś, 23 stycznia, takie zebranie mieszkańców odbyło się w Odrowążu.
Po tajnym głosowaniu przybyłych mieszkańców, sołtysem miejscowości został ponownie Rudolf Bekiesz. Mieszkańcy skompletowali także skład
Czytaj więcej...
Pełna treść wiadomości na: tygodnik-krapkowicki.info/nowosci/8432-odrowaz-wybral-soltysa
tygodnik-krapkowicki.info, Źródło artykułu: tygodnik-krapkowicki.info